18 Ağustos 2022 Perşembe  –  Milliyet Cadde  –  Alice

Tokyo’daki Olimpiyatlarda altın madalya kazanarak, Türkiye adına bir ilke imza atan, 2019 ve 2022 yıllarında iki kez Dünya Şampiyonu olarak tarihe adını altın harflerle yazdıran Milli boksörümüz Busenaz Sürmeneli’nin hayatı kitap oldu. Ersin Şiyhan’ın yazdığı ‘Altın Yumruk Busenaz Sürmeneli’ adlı biyografi, Profil Kitap’tan çıktı.

Trabzonspor Kulübü’nün Milli sporcusu Busenaz Sürmeneli, 20132022 yılları arasında katıldığı boks müsabakalarında elde ettiği biri Olimpiyat ikisi Dünya olmak üzere 33 şampiyonluğu ve bu yaşta hayatının kitap yapılması karşısında duygularını şöyle dile getirdi:

Emeklerinden ve bu güzel fikrinden dolayı kitabın yazarı sevgili Ersin Şiyhan’a çok teşekkür ederim. Kitabın içinde daha önce hiçbir yerde bahsetmediğim arka plan hikâyeleri, ailemin gözünden olaylar ve süreçler, çocukluk fotoğraflarımız yer alıyor.

Kitaba önsöz yazarak kıymet veren sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na da teşekkür ederim. Birçok çocuğa ilham olması dileğiyle… İyi okumalar.”

FEYZA AKTAN DA AYNISINI YAPARSA!

Özcan Deniz, henüz dört yaşında olduğu için okuma-yazma bilmeyen oğluna sosyal medya üzerinden mektup yazmaya devam ediyor.

Oyuncu ve şarkıcı, son olarak birlikte gittikleri tatilde oğluyla çektirdiği fotoğrafları, içinde “Mutluluk entelektüel bir seçimdir” ve “mutluluk düşmanları” gibi vurguların olduğu uzun bir metinle paylaştı.

Özcan Deniz belli ki, “Mutluluk entelektüel bir seçimdir”le kendini, “Mutluluk düşmanları”yla eski eşi ve oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’ı kastetti.

Şarkıcının her fırsatta oğlu Kuzey’in annesini aşağılaması bir yana, aynı tatilden bir başka haber yansıdı medyaya…

Özcan Deniz, nişanlısı Samar Dadgar ve oğlu Kuzey’le birlikte tatil yaptıkları yatta görüntülendi.

Deniz’in oğlunu evlilik hazırlığı yaptığı ‘cici anne’siyle tanıştırmasında, birlikte tatil yapmalarında hiçbir sorun yok…

Çağdaş, medeni ve entelektüeliz ne de olsa!

50’sindeki Özcan Deniz, yeniden evlilik hazırlığı yaparken Feyza Aktan’ın yeni bir aşka yelken açma hakkı var mı?

Var, çünkü henüz 30 yaşında…

Peki yarın öbür gün Feyza Aktan’ın bir sevgilisi olsa, oğlu Kuzey ve ‘cici babası’yla birlikte fotoğraf çektirse Özcan Deniz, eski eşi gibi tepkisiz kalır mı bu duruma?

‘KADINLARA GÜVENMEYİN’ DİYENE BAKAR MISINIZ?

“Kadınlara hiçbir zaman güvenmeyin. Onlar bugün var, yarın yoklar.”

Bu sözü eden kim mi?

Geçen yıl boşandığı eşi Yolanthe Cabau’yu aldattığını itiraf eden Galatasaray’ın eski futbolcusu Wesley Sneijder.

Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olması beklenen Hollandalı yıldız oyuncu, ya ‘ilişki koçu’ oldu ya da Kees Jansma’nın yazdığı ‘Sneijder’ kitabının PR’ının peşinde…

DOLAR MİLYARDERİ MUSK BÖYLE EĞLENİYOR BİZİMLE

44 milyar dolar verdiği Twitter’ı satın almaktan vazgeçince sosyal medya deviyle mahkemelik olan Elon Musk, 17 Ağustos gece 03.01’de ise şöyle bir tweet attı.

“Also, I’m buying Manchester United ur welcome.”

Elon Musk’ın Manchester United’ı satın alacağına dair bu tweet medyada büyük yankı uyandırınca iş insanı şaka yaptığını, stand-up’ın yan işi olduğunu yazdı.

‘Kibar Feyzo’da Maraba rolündeki Kemal Sunal, Ağa’yı oynayan Şener Şen için, “Ağam eğlenir benimle” diyordu. Dünyanın en zenginlerinden biri Elon Musk da çok pahalı bir oyuncak gibi kullandığı Twitter sayesinde eğlenir bizimle!

GÜNÜN SÖZÜ

“İnsanların iki yüzlü olması sizi hâlâ şaşırtabiliyorsa, iyi bir insansınız demektir.” (T.S. Eliot)