MİLLİYET TV – 14 ARALIK 2013 CUMARTESİ  –  ALİCE

Alman dizisinde öğretmeni canlandıran yıldızın kırık notu haber oldu, Gisele doğal halini paylaştı…

article-2521456-1A021BAD00000578-359_636x513Süpermodel Gisele’e bakar mısınız? Kucağında kızı Vivian… “Fırsat bu fırsattır” deyip, anasütü içiyor kana kana…
İki kuaför saçını yaparken, manikürcü Gisele’in tırnaklarıyla uğraşıyor. Herkesin işini yaptığı bu fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan kişi süpermodelin kendisi…
Bu fotoğrafın sakil duran bir yanı var mı? Bence yok…
Dünyanın Gisele’in etrafında döndüğünün belgesi bu kare…
Türkiye’de Gisele gibi hem gözde,  hem anne olan bir ünlünün böyle bir poz çektirip sosyal medyadan paylaşması mümkün mü?
2,c=0,h=554.bild3,w=559,c=0.bildRTL’de “GZSZ” adlı bir dizi var. Bild, “GZSZ”de öğretmeni oynayan Jessica Ginkel’in lise karnesini buldu ve matematik notunu yayınladı. Bild, Ginkel’in matematikten 10 üzerinden 2 alan bir öğrenci olduğunu yazdı. Oyuncu da, “Evet, okulda başarılı öğrenci değildim, ama okulu çok sevmiştim. Öğretmen olmak istiyordum, ama oyuncu olup öğretmeni oynamakmış kaderim” diye kendini savunmak zorunda kaldı.
Bizde böyle esprili bir haber yapsan, hemen “Ne yani? Öğretmeni oynuyor diye notlarının hepsi beş mi olmalıydı. Fahişeyi oynayan fahişelik yapmak zorunda mı?” diye karşı atak başlar.

GÜLHAN ŞEN’E TEKLİF YAĞIYOR

Gulhan-SENAcun Ilıcalı’nın TV8’i almasının ardından “işsiz televizyoncular” kervanına katılanlarda biri de Gülhan Şen.
Yıllarca dolaştığı dünyayı TV8 ekranına taşıyan ve eğlenceli sunumuyla beğeni toplayan Şen’in TRT ile anlaşmak üzere olduğu bilgisi üzerine aradım onu…
Şimdiye kadar birçok yapım şirketinden teklif aldığını, aralarında TRT 1’e, TRT Haber’e iş yapanların da olduğunu söyleyen Şen, “Görüşmeler sürüyor, ama henüz netleşen bir şey yok” dedi. Birçok yapım şirketin teklif aldığını açıklayan Şen, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Malum TV kanalları ‘Gülhan’ın Galaksi Rehberi’ gibi programları dış yapım olarak alıp, yayınlamak istiyor. O yüzden de yapımcılardan adeta teklif yağıyor… Aralarında gökyüzünü pembe bulutlarla donatmayı vaat edenler bile var, o derece yani… Ancak ara sezondayız. Gelen tekliflerin çoğu gelecek sezon için… Gelecek sezonu beklemeden 2014’ün başında yarışma programı sunmamı isteyenler de var. Ancak yıllarca program yaptığım TV8 izleyicilerine veda edemeden bitirdikleri için “Gülhan’ın Galaksi Rehberi”ni, bir müddet daha devam ettirmek istiyorum gezi programımı. Bakalım, hayırlısı…”

 SİZ YAZIN BİZ YAYINLAYALIM

“Söz Okurun” köşesini yeniden açtık…
TV yayınlarına dair görüşlerinizi bekliyoruz. Milliyet TV’ye dair öneri ve eleştirilerinize de açığız…
İşte mail adresim: aeyuboglu@milliyet.com.tr