rs_634x1024-140404095727-634.cameron-diaz-graham-norton-show-040414Bild, yeni filmindeki rolünden yola çıkarak Hollywood’un ünlü yıldızı Cameron Diaz’la mini bir söyleşi yayınladı… 41 yaşındaki yıldız, o söyleşide ilginç laflar etti:

“Hepimiz gibi ben de aşk konusunda yanlışlar yaptım. Çünkü ben de bir insanım… Aşk konusunda inişler – çıkışlar yaşamam çok doğal. Önemli olan onlardan ders alıp – almamak. Ben her seferinde kendime bir ders çıkardım ve aynı hatayı bir daha yapmamayı öğrendim.”

2,w=985,c=0.bild“Hiç kimse mükemmel değildir. Bazen olan biteni olduğu gibi kabul etmek gerekir. Şimdiye kadarki hayatımda şu andaki gibi kendimi daha iyi hissettiğimi sanmıyorum.”

“Kendisiyle barışık yaşamayı öğrenmeli insan. Sürekli başkalarıyla kendimizi mukayese ederek mutlu olmamız mümkün değil. Hayata pozitif yönden bakmakta fayda var. Dış etkenleri bu denli dikkate alarak mutlu olmak mümkün değil. Kendi adıma daha mutlu bir hayat için olumsuz düşüncelerden kurtulmak gerektiğini düşünüyor ve ona göre hareket ediyorum.”

4,c=0,h=554.bild“Güzellik konusunda kitap yapmış biri olarak dış görünümün elbette ki önemli olduğunu düşünüyorum. Bizi hayvanlardan ayıran en büyük özelliklerden biri de bu. Kendimizi mutlu hissetmek için değil, karşı cinsi cezbetmek için yaptığımız bir şey fiziki görünümümüze ve giyimimize gösterdiğimiz özen.”1,w=985,c=0.bild