Doğum için hastaneye yatana kadar katıldığı davetlerden, etkinliklerden çekilen fotoğraflarıyla her Allah’ın günü medyanın gündemindeydi…
Yine de öyle…
Ancak eskiden hep güncel fotoğraflar eşliğinde kullanıyordu Kim Kardashian haberlerini medya…
15 Haziran’dan bu yana ise “arşiv”den idare ediyor Kim Kardashian haberine yer verenler…
Kızı Kaidence Donda West’i dünyaya getirdiğinden bu yana ne Kim Kardashian’ın ne de çocuğunun tek kare fotoğrafı yer aldı medyada..Kim Kardashian Goes Shopping With Kanye West
Çünkü şimdiye kadar doğum sonrası Kim Kardashian’ın fotoğrafını kimse çekemedi…
Bebeğinin de tek kare fotoğrafı çıkmadı şimdiye kadar…
Merkezi Avustralya’da olan bir bebek dergisinin Kim Kardashian – Kanye West ikilisine çocuklarının fotoğrafı için 4 milyon dolar önerdiği, ikilinin teklifi kabul etmediğine dair bir yığın haber çıktı.
Kim Kardashian – Kanye West ikilisi, parayı mı az buldu, yoksa, işaret edecekleri bir vakfa ya da derneğe yapılacak daha büyük bir bağış karşılığında mı çocuklarının ilk fotoğrafını çektirecek?
Haliyle merak ediyor bunu bazı insanlar.
Sadece bunu mu?
Değil tabii ki…
“Kim Kardashian nasıl bir çocuk doğurdu?”, “Bebek, anneye mi benziyor, babaya mı?’ ya da “Kim, hamilelik süresince aldığı kiloları verebildi mi?”yi de merak edenler var.
Ünlü yıldızın kız kardeşi, HollywoodLife.com’a bakın nasıl bir açıklama yaptı?
“Ablam, hamilelik döneminde aldığı kiloları değil, bebeğini düşünüyor. Kilolar değil, çocuğunun sağlığı onun için öncelikli olan. Çocuğunu belli bir süre anne sütüyle beslemek istiyor. Sevenleri merak etmesin, bebek sağlıklı büyüyor, Kim aldığı kiloları yavaş yavaş veriyor.”
15 Haziran’dan bu yana Kim Kardashian’ı ve bebeğini kimsenin görememesini ünlü yıldızın yetiştiği geleneklere bağlayanlar da var.
Onlara göre doğum yapan bir kadının 40 gün insan karşısına çıkmamasının nedeni bir Ermeni geleneği.
40 gün boyunca doğum yapan anneyle, bebeğinin evden dışarı çıkmasına izin vermeyen Ermeniler, olası bir mikrop ve bakteriden anne ve çocuğunu korumak için aileden başkasını da onlarla görüştürmüyor.