30 ARALIK 2021 PERŞEMBE  –  MİLLİYET CADDE  –  ALİCE

Instagram, sosyal medyada yoğun olarak kullandığım bir mecra…
O yüzden dailymail.com’un ‘2021’de Instagram2da en çok beğeni alan 10 paylaşım’ haberi ilgimi çekti.
Habere göre 2021’de en çok beğeni alan 10 paylaşımından beşi şarkıcı Billie Eilish ile futbol yıldızı Lionel Messi’nin…
Listede başka hangi ünlüler ve paylaşımları mı var?
İşte Instagram’da en çok beğeni alan 10 paylaşım:

1.Cristiano Ronaldo:382 milyon takipçili futbolcu, 28 Ekim’de aynı postta iki fotoğraf paylaştı. Biri kız arkadaşı Georgiha Rodriguez’in hamile olduğu bilgisi diğeri ise dört çocuğuyla küvette verdiği pozdu. Paylaşımı 32.3 milyon kişi beğendi.

2. Ariana Grande:285 milyonun takip ettiği yıldız, 26 Mayıs’ta Dalton Gomez ile düğün fotoğrafını paylaştı, 26.7 milyon beğeni aldı.

3. Kylie Jenner: Takipçi sayısı 294 milyon olan yıldızın, 8 Eylül’de rapçi Travis Scott’tan hamile olduğuna dair paylaşımın beğeni sayısı 24.6 milyon oldu.

4. Billie Eilish: 17 Mart’ta yaptığı paylaşımda şarkıcı, portre fotoğrafının altına sadece “Beni çimdikleyin” diye yazdı, 23 milyon beğeni aldı.


5. Lioniel Messi:
 294 milyon takipçisi olan futbolcu, 11 Ağustos’ta Paris SaintGermain FC ile anlaşma imzaladı. Futbolcunun bu paylaşımını 22.1 milyon kişi beğendi.

6. Billie Eilish: 98 milyon takipçisi olan şarkıcı, Vogue’a kapak olduğu görseli 2 Mayıs’ta paylaştı, 22.05 milyon beğeni aldı.

7. Lioniel Messi: 11 Temmuz’da kazandıkları Copa America kupasıyla fotoğrafını paylaştı, beğeni sayısı 22 milyona ulaştı.

8. Lionel Messi: 8 Ağustos’taki basın toplantısıyla Barcelona’dan ayrıldığını duyurdu, paylaşımı 21.2 milyon kişi beğendi.

9. Iron Shore Mermaid (Deniz Kızı Montana): 913 bin takipçisi olan Mermaid Montana’nın akvaryum camından küçük bir kıza el salladığı video 20.2 milyon beğeni aldı.

10. Tom Holland: 25 yaşındaki oyuncunun aynı yaştaki kız arkadaşı Zendaya’yla yaptığı doğum günü paylaşımı 19.6 milyon beğeniyle listede 10’uncu oldu.

SET ARASINDA KAZAK ÖREN DÜNYA STARI

Sadece oyuncu değil, ‘Mona Lisa Smile’ filmden aldığı 25 milyon dolar’la Hollywood’un en çok kazanan kadını olan Julia Roberts, George Clooney’le oynadığı ‘Gold Coast’ın setine giderken elinde taşıdığı şeffaf poşetle hobisini gözler önüne serdi.
54 yaşındaki oyuncunun poşetinde gözlük kılıfı, cep telefonunu ve uzun set aralarında öreceği kazağın malzemeleri vardı.
Görüntüye bakıp Hollywood’un en çok kazanan kadınının bile kazağını kendi örerek tasarrufa başladığını sanmayın. Çünkü basın, sanatçının giydiği kıyafetlerin fiyatlarını da tek tek yazdı.
Ceket bin 800, kısa pantolon 920, gömlek 400, ayakkabılar ise 880 sterlin.
Haberin alt metni diyor ki, sete giderken yaklaşık 4 bin sterlin’lik kıyafet giyen sanatçı için örgü; film setindeki geçen boş zamanın değerlendirdiği bir hobi.

GÜNÜN SÖZÜ

“Gözü ‘daha yükseklerde bir yerde’ olan herkes günün birinde gözünün kararabileceğini hesaba katmalıdır.” (Milan Kundera)