MİLLİYET CADDE – 14 OCAK 2014 SALI  –  ALİCE

TÜRBAN TAKTI

CANLI YAYINDA BAYILDI!

PANTOLON GİYDİ...

Pazar akşamları Show TV’de şov programı yapan Bülent Ersoy, artık sosyal medyanın yeni fenomeni… İşte size ‘Bülent Ersoy Şov’un kronolojisi:
13 Ekim 2013: Bülent Ersoy, saz ekibine “Salak” dedi. Ersoy, ‘Bir Ben Bilirim, Bir Allah’ı söylerken playback’te arıza olunca teknik ekip ve saz heyetine saydırdı: “Playback’i bekledik ama içerideki kuş beyinliler giremedi. Allah belanı versin, salak…”
18 Kasım 2013: Bülent Ersoy, 37 yıl sonra pantolon giydi, Twitter’ı salladı…
9 Aralık 2013: ‘Aşk, Emek ve Hayaller’ dizisine yer açmak için programı geç saate kaydırılan Bülent Ersoy, canlı yayında Show TV yönetimine saydırdı: “Show , temelinden yansın, genel müdür de yansın!”
16 Aralık 2013: Bülent Ersoy, canlı yayında bayıldı.
26 Aralık 2013:  Show TV’ye Bülent Ersoy cezası. RTÜK, şov programında saz ekibine “Allah belanızı versin, salak, kuş beyinliler” diyen Ersoy yüzünden Show TV’ye     120 bin lira ceza kesti.
12 Ocak 2014: Bülent Ersoy, türban taktı, ilahi okudu, Twitter         yıkıldı… Gördüğünüz gibi “Bülent Ersoy Şov” sürüyor…
“Diva” her hafta bir bomba patlatıyor. Bülent Ersoy’un bir dönem dillere pelesenk olan meşhur söylemi vardı. “Ablanız kurban olsun size” diyordu ‘Diva’… Bu durumda bu sözü şöyle güncellemek gerekiyor galiba: “Ablanız, daha çok reyting almak, medyada gündem oluşturmak için daha ne yapsın?”

BATERiST BAHA REKLAMDA OYNADI

BAHA2 2BAHA 1Türkiye’nin ‘Yetenek Sizsiniz’den tanıyıp sevdiği,  Hülya Avşar’ın her fırsatta yanaklarını sıktığı baterist Baha,   Bitez’deki ‘Mandalina Festivali’nde şov yaptı adeta….
Festivalin son gününde Bitez Meydanı’nda ‘Mandalina Güzeli’nin seçiminden, konserlere bir dizi etkinlik vardı. Bitez’de etkinlik olur da Baha sahneye çıkmaz mı? Çıktı ve binlerce insanın     karşısında yine yaptı şovunu…
Turgut Reis Belediyesi’nde itfaiye amiri olarak çalışan babasına sordum ‘Yetenek Sizsiniz’den sonra 5 yaşındaki Baha’nın hayatında nelerin değiştiğini. Baba Zekeriya Bayırlı, “Her gören Hülya Avşar gibi mıncıklıyor onu ama o bundan çok hoşlanmıyor. Bazı etkinliklere gidip bateri şov yapıyor. Bir de omega-3 reklamında oynadı. O reklamdan benim bir yılda kazandığımdan fazlasını kazandı” dedi.

AZRA AKIN’IN ENSESiNE BUSE

fotoğraf 2THY’nın 22.40 uçağıyla Bodrum’dan İstanbul’a döneceğiz, yolcu alımı başlayıncaya kadar CIP’te çay-kahve içip, gün içinde okumadığım gazetelere göz atıyorum. Bodrum Mandalina Festivali’ne gittiğimiz ekipten biri, eğilip kulağıma, “Azra Akın’la sevgilisini gördün mü?” dedi. “Hayır” deyince, “Şurada bak, bir şeyler atıştırıyorlar” dedi ve oldukları yeri gösterdi.
İkisiyle de hukukum olmadığı için yanlarına gidip, hal hatır sorma gereği duymadım.
İstanbul yolcularını uçağa çağıran ikinci anonstan sonra asansöre doğru yönelince, baktım ki, Azra Akın’la sevgilisi önümde…
Azra Akın, bir adım daha önce olduğu için o bastı asansörü çağıran düğmeye. Asansörü beklerken sevgilisi, ensesinden bir buse kondurdu Azra Akın’a…
Çok geçmeden asansör geldi, kapı açıldı, ilk onlar daldı içeri, ardından bizim ekipten Rita ve ben. Asansörden inince Rita, Akın’la hatıra fotoğrafı çektirmek istedi ve makinesini de bana verdi.
Makinesini Rita’ya verirken Akın’a onu sevgilisiyle birlikte çekmek istediğimi söyledim ve sonra da bu fotoğrafı çektim.

GÜNÜN SÖZÜ
İnsanların yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir. (Richard Bernedici)