10 Şubat 2022 Perşembe  –  Milliyet Cadde  –  Alice

Dünya görüşleri, yaşam tarzları, dinleri, dilleri, milliyetleri, ülkeleri hem uzak hem de yabancı bize…
2014 yılında evlendiler, dört çocukları oldu…
Resmen boşanacaklarını açıkladıkları Şubat 2021’e kadar rapçi Kanye West ile şov yıldızı eşi Kim Kardashian’ın medyaya verdikleri fotoğraf, “Zengin, ünlü, evli, çocuklu ve mutlu”ydu.
Forbes’ın yayınladığı listelere göre her biri milyar dolarlık servete sahip iki ünlü ne zaman ki evliliklerini noktalama yolunda adım atmaya başladı, sonrasında olanlar nedense bize çok tanıdık geldi.

Kim Kardashian, bir türlü boşanamadığı Kanye West’ten şiddet gördüğünü açıkladı. Taraflar arasındaki yazışmalar gün yüzüne çıkınca anlaşıldı ki şiddetin sebebi, Kim Kardashian’ın en büyük kızları North’un TikTok kullanmasına izin vermesi ve küçük kızları Chicago’nun doğum günü partisine West’in katılmasını yasaklaması.
Kim Kardashian’ın sosyal medya paylaşımlarıyla kendisine yönelik suçlamalarına sosyal medya aracılığıyla karşılık veren Kanye West, bunun siyahi erkeklere karşı kullanılan klasik bir yöntem olduğuna dikkat çekti.

Kanye West, Kim Kardashian’a “Sen ne demek istiyorsun? Bana doğum günü partisinin yapıldığı yerin adresini vermeyerek küçük kızımı benden kaçırdığını bütün Amerika gördü” diye seslendi. Şarkıcı ardından da Kim Kardashian ve dört çocukları North, Saint, Chicago ve Psalm’la olan tüm paylaşımlarını sosyal medyasından sildi.
Ülkesi, ırkı, dini, dili ne olursa olsun bazı ünlü çiftlerin boşanırken yaptıkları aynı:
Kadına şiddet, çocuklar üzerinden pazarlık ve sosyal medyada temizlik.

SPOR SPİKERİ CANBAZ’IN TARKAN’DAN BEKLEDİĞİ

Tarkan, sosyal medyasından “Geri sayım başladı.
Yeni şarkı geliyor” diye paylaşım yapınca sevenlerini bir merak sardı.
Tarkan, yeni single’ının introsunu YouTube shorts’ta yayınladı. Tarkan, bu ayın ikinci yarısında çıkacak şarkının ismini de yeni girdiği ve çok sevdiği shorts’ta
açıklayacak.
İntrosu, klasik Tarkan şarkılarını hatırlatan şarkıyla ilgili Megastar’ın attığı tweet’e en ilginç yorum TRT’nin spor spikerlerinden Cansu Canbaz’dan geldi.
 

‘MÜZİKLE ŞİFALANMAK İÇİN STÜDYODAYDIM

Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’nın hayatını kaybettiği 13 Aralık 2021 tarihindeki trafik kazasından sağ kurtulan şarkıcı Gülçin Ergül, yaşadığı acıya hafifletmek için kendini müziğe verdi. Gülçin Ergül, üstünde bir kedinin oturduğu müzik stüdyosundaki cihazın fotoğrafını paylaşıp, üstüne şunları yazdı: “Duygularımı dönüştürmek, müzikle şifalanmak için stüdyodaydım.”

BORCUNU ÖDEMEYE GİTTİ!

Sunucu Ayşenur Yazıcı, kendisi için çok anlamlı bir yolculuğa çıktı. Yazıcı, önce Kars’a, oradan Ardahan ve Damal’a geçecek ve son romanı ‘Çit’te anlattığı eşi tarafından öldürülen Zeynep’in mezarını ziyaret edecek. Yazıcı, 8 Şubat’ta çıktığı yolculuğu Twitter hesabından duyurdu:
“Bir boyun borcumu ödemeye gideceğim. Çok anlamlı bir ziyaret olacak benim için. Hiç tanımadığım ve ömrünü anlattığım kadının. Zeynep’in… Boyun borcum… Hayatımda çok gitmek istediğim bir yere, bir kadının ömrünün nasıl heder edildiğini anlattıktan ve bunu bir romana çevirdikten sonra gitmek ayrı bir mana benim için. Bir de baba kanı çekiyor. Kafkas kokusu solumalıyım biraz.”

GÜNÜN SÖZÜ

“Yaşamın en önemli özelliği insanlar konusunda sürekli yanılmaktır.” (Dostoyevski)