6 Şubat 2022 Pazar  –  Milliyet  –  Alice

“Yüzüklerin Efendisi” filmini dizi yapan Amazon’un yayın tarihi şimdiden belli.

Amazon Prime Video, “The Lord of The Rings: The Rings of Power” dizisini 2 Eylül 2022’de yayınlayacak.

Dizinin ilk sezonu için 465 milyon dolar harcamasıyla dikkatleri üzerine çeken Amazon, “Yüzüklerin Efendisi”nin sosyal medya tanıtımlarına dizide rol olacak oyuncuları tanıtarak başladı. 2019’da açılan hesap, Ocak 2020’den itibaren dizinin kadrosuna dâhil olan oyunculardan 22’sini tek tek tanıtıp hepsine “Hoş geldin” dedi.

Instagram’daki @lotronprime adlı resmi hesap birkaç gün önce taktik değiştirdi.

Peş peşe yapılan paylaşımlar, insanlarda merak uyandıracak türden, ilginç bir taktik.

Her paylaşımda başka bir karakterin kostümlü ve aksesuarlı fotoğrafı var ama hiçbirinde onun kim olduğu belli değil. Dizinin seyircilerinde de haliyle şimdiden başladı ellerini ve kullanacakları aksesuarları gördükleri oyuncuların kimler çıkacağı.

Ece Seçkin’i kızdıran yorum

Ece Seçkin, “Sen Hala Ordasın” şarkısının klibini “Çok sevmeniz dileğiyle” notu düşerek paylaştı Twitter hesabından.

Çok geçmeden takipçilerinden biri Ece Seçkin’in bu tweet’inin altına şunları yazdı:

“Çok ama çok affedersiniz, neden böyle giyiniyorsunuz? Kameranın yanında bir de silah mı var? Çünkü biz insanlar bıktık artık sizin giyinmiş çıplak bedenlerinize bakmaya. Sizin de böyle şeyleri anlımınız dileğiyle.”

Bu yoruma kızan şarkıcı, aynı cümlelerle yanıt verdi takipçisine:

“Çok ama çok affedersiniz neden böyle klipleri seyrediyorsunuz ekranınızın yanında bir de silah mı var? Çünkü biz insanlar bıktık artık sizin içi çürümüş beyinlerinizle sosyal medyaya tükürdüğünüz tweet’lerinizle karşılaşmaktan. Sizin de ne anlarsanız ‘anlımınız’ dileğiyle.”

GÜNÜN SÖZÜ

“Bir yıl sonrasını düşünüyorsan tohum ek, on yıl sonrası için ağaç dik, yüz yıl sonrayı düşünüyorsan halkı eğit.” (Kuan-Tzu)