26 EKİM 2021 SALI  –  MİLLİYET CADDE  –  ALİCE

Özcan Deniz’in 3.5 yaşındaki oğluna Instagram’dan seslenmesini, “Sen evlatsın, kredi kartı değil” başlığıyla yazıp, sosyal medyamdan paylaşınca resmen istihbarat ve bilgi yağdı bana…

Bunları yazabilmem için bir şekilde doğru olup olmadıklarını teyit ettirmem lazımdı.

Feyza Aktan’ı aradım, o gün olanlarla birlikte okurlar ve takipçilerden gelen bilgileri sordum.

İşte Aktan’ın anlattıkları ve teyit ettiği bilgiler ışığında Özcan Deniz’le bitmeyen kavgalarının perde arkasında olanlar:

Tarafların imza attığı ‘Boşanma Protokolü’ne göre şarkıcı, oğlunun annesine oturacakları bir ev ve kullanacakları bir otomobil tahsis etmekle yükümlü.

Özcan Deniz oğluna hitaben, “Çıkar kapısı ve en önemlisi ‘kredi kartı’ değilsin” yazınca benim gibi, eski eşine verdiği limitsiz kredi kartından Feyza Aktan’ın Kuzey’in ihtiyaçlarını bahane edip, sınırsız harcama yaptığını düşündüyseniz, yanıldınız. Çünkü şarkıcı, iki ay önce 16 bin TL’ye çıkan nafaka dışında başka bir ödeme yapmıyor Feyza Aktan’a…

Magazin programlarında sıkça görüntüsü yayınlanan Zekeriyaköy’deki villa hakkında bilgi vereyim.

Özcan Deniz’e ait ikiz villa burası.

Şarkıcıyla Aktan evliyken ikiz villa, içeriden açılan kapılarla tek villa gibi kullanılıyordu.

Villa eskisi gibi yine ikiye ayrıldı. Şarkıcı villanın birini eski eşiyle oğlu Kuzey’e, diğerini abisi ve menajeri Ercan Deniz’in eski eşiyle iki çocuğuna tahsis etti.

Boşanma protokolü uyarınca şarkıcı eski eşine kiralık da olsa bir otomobil tahsis etmekle yükümlü. Ancak şarkıcı, beş ay önce eşine tahsis ettiği kiralık otomobili iptal etti. O tarihten beri Feyza Aktan, 3.5 yaşındaki oğlunu yuvaya taksiyle götürüp getiriyor.

Malum son aylarda İstanbul’da taksi karaborsa. Elini salladığında ellisi, “Alo” dediğinde kapında değil en iyisi. Kuzey’in olay günü okula değil yuvaya geç kalmasının sebebi de taksi…

Feyza Aktan’ın Özcan Deniz’e tokat attığı o görüntüler, şarkıcının villasının bahçe duvarına yerleştirdiği iki kameradan…

Şarkıcının eski eşine, “Çocuğa vurma” diye bağırdığı gün yaşananlardan biri de şu:

Deniz’in şikayeti üzerine Kuzey, darp raporu için hastaneye götürüldü, ama doktor çocukta şiddete dair bir bulguya rastlamadı.

Deniz’in Aktan’a tahsis ettiği villanın 20 bin TL civarındaki aidat borcu nedeniyle site yönetiminden şarkıcı ve eski eşine icra yolda.

ASLI ŞEN’İN DİNLEMEYE GİTTİĞİ LİNET’E TEPKİSİ

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden iş insanı Aslı Şen, arkadaşları Bige Çalışkan, Ebru Ceylan, Petek Geçgören, Diğde Topel ve Aslı Gümüşel’le Maslak 1453’teki Yeni Gazino’da sahne alan Linet’i dinlemeye gitti.

En ön masada oturup, gazinoya kişi başı 2 bin 250 TL ödediler.

Eğlenmek için gittikleri gazinodan Linet’e sinir olup çıktılar.

Canlı müzik yapılan bir yerden soliste gıcık olan müşterilerin çıkması ilk değil, ama bunun sosyal medya aracılığıyla duyurulması bir ilk.

Aslı Şen, sosyal medyasından Linet’in sahneden çekilmiş video’sunu yayınlayıp, şunları yazdı:

“Seyretmiş olduğunuz sanatçı adabımuaşeretten bi’haber bir sanatçı. Neden star olamadığını bu akşam anladık. Özellikle kadın kadına gidecekseniz gitmeyin.

Yıllardır canlı müzik mekanlarında birçok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabımuaşeret gereği sanatçı özellikle ön masalara ki bence tüm salona demeli gözünün ucuyla da olsa saygıdan bir selam verir.

Dün gece sanatçımız altı kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu.

Biraz Tarkan’ı, Kenan Doğulu’yu, Sezen Aksu’yu izlemesini öneririm.”

Linet’in bu olaya tepkisi ne mi oldu?

Instagram’dan o gece kendisini dinlemeye gelen herkesi aynı ölçüde kucaklayarak selamladığını yazdı.

Linet, Aslı Şen’in yazdıklarındaki mesajı ya almadı ya da anlamadı.

Linet, iyi bir ses, iyi bir yorumcu, ama iletişim konusunda pek de başarılı değil demek ki!

FEYZA AKTAN NELER ANLATTI

GÜNÜN SÖZÜ

“Gözlerime bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim.” (Anton Çehov)