24 AĞUSTOS 2021 SALI  –  MİLLİYET CADDE  –  ALİCE

Yıllardır ünlülerin ‘çok seviyeli ilişkileri’ bitince yaptıkları açıklamalarla insanları aşktan soğuttuğuna o kadar alıştık ki Hadise sorusuna verdiği yanıtla Kaan Yıldırım, alkışı hak etti.

Malum Hadise, Kaan Yıldırım’dan sonra Mehmet Dinçerler’le yeni bir aşka yelken açtı. Hadise, haberlerde yazıldığı gibi yeni sevgilisinin kendisini çok mutlu ve prensesler gibi hissettirdiği ve arkadaşlarına, “Kaan beni çok yordu, savaştan çıkmış gibiyim” dedi mi?

Bilmiyorum. Şayet dediyse ayıp etti!

Gelelim Kaan Yıldırım’ın şarkıcı Hadise ile biten ilişkisi sonrası sergilediği duruşa.

Magazinciler, Etiler’de bir mekan çıkışında görüntüledikleri oyuncuya, “Hadise Hanım ile ayrıldınız, öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?” diye sordu.

Yeni yayın döneminde ‘Mevlana’ dizisinde savaşçı bir generali oynayacak Kaan Yıldırım, Muhammed Celâleddîn-i Rumi’nin felsefesine yakışır bir yanıt verdi bu soruya:

“Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu konulara girmem hiç uygun olmaz. Ayıp olur. Onun için sizin de anlayış göstermenizi istiyorum.”

Kaan Yıldırım’a helal olsun dememin, oyuncuyu alkışlamamın sebebi bu…

İşte medeni insan davranışı.

‘BENNIFER’ AİLE FOTOĞRAFI VE HABERİNİN ANLATTIKLARI

17 yıl aradan sonra tekrar tekrar aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck’in çocuklarıyla birlikte tiyatroya gittiklerine dair haber ve fotoğraflardaki ayrıntılar birkaç açıdan önemli.

Ben Affleck’in yanında annesi Chris, çocukları Violet (15) ve Seraphina (12) vardı, Samuel (9) yoktu. Jennifer Lopez’in yanındaysa 13 yaşındaki ikizleri Emme ve Max vardı.

Hayranlarının ‘Bennifer’ olarak adlandırdığı çiftin çocuklarıyla gittikleri ‘Hamilton’, ABD’nin kurucu lideri Alexander Hamilton’un hikayesini rap şarkılarla anlatan bir müzikal. İki oyuncunun çocuklarını müzikale yardımcılarıyla göndermek yerine bizzat kendilerinin götürmesi bence, ülkelerinin kurucu liderine ve tarihlerine bağlılığını onlara da aşılamayı hedefleyen bir hamle…

Okuduğum haberlerde diyor ki, oyuncular müzikal başlamadan dakikalar önce salondaki yerlerini aldı. İki oyuncu ve ailesi müzikalde VIP muamele görmedi, diğer seyircilerle birlikte salona girip, yerlerine oturdu.

Hollywood yıldızlarının aile boyu fotoğraflarına bakın, 7’den 77’ye hepsinin yüzünde maske… ‘Hamilton’ müzikali, iki oyuncunun milliyetçi, ünlü ama mütevazı, hem kendilerinin hem toplumun sağlığını önemseyen bireyler olduklarını gözler önüne serdi.

 

NE ÇOK BİLİYORSUNUZ?

Oyuncular Kerem Bürsin ve Burcu Biricik’in Instagram hesapları kapatıldı. Takipçi sayısı 9 milyon olan Kerem Bürsin ve 3 milyon takipçili Burcu Biricik, Instagram’ın hesaplarını niye kapattığını bilmiyor, ama her zamanki ‘çok bilmişler’ biliyor!

Kerem Bürsin, Instagram’a ulaşıp destek istemesine rağmen henüz bir sonuç alamadı, ama ‘at yalanı sevsinler inananı’ ekibinden biri hemen koydu teşhisi:

“Etkin olmayan hesapları kapattı Instagram.”

Öyle mi?

Ne çok biliyorsunuz.

Öyle olsa iki yıldır hiç paylaşım yapmayan 2.5 milyon takipçisi olan ‘Guccilerin Efendisi’
@husshpuppi’in hesabını kapatırdı Instagram.

Oksijen’de Levent Ertem’in “Instagram’dan çıkan kaliteli bir dolandırıcı” diye yazdığı hapisteki sahtekara dokunmayan Instagram, iki oyuncunun hesaplarını ‘etkin değil’ diye kapatacak öyle mi?

GÜNÜN SÖZÜ

“Dünyada hiçbir şey bilinçli cehalet ve aptallık kadar tehlikeli değildir.’ (Martin Luther King Jr.)