Ermeni asıllı televizyon yıldızı Kim Kardashain’ın aylardır tek kare yeni fotoğrafı yayınlanmadı dünya medyasında… Mayıs ayında doğum için hastaneye yattığı günden bu yana ne kendisini ne de dünyaya getirdiği kızının tek kare görüntüsü çekildi.
Hal böyle olunca Kim Kardashian’ın hamilelik süresinde aldığı aşırı kiloların ne kadarını verip, ne kadarından kurtulamadığını merak ediyor hayranları… Tabii Kany Wast’ten dünyaya getirdiği kızını da…
Kamuoyunun ve medyanın bu merakını bilen kız kardeşi ikidir kekliyor insanları… Kız kardeşi Kourtney, önce Kim Kardashian’ın kucağında sahne bir bebekle fotoğrafını yükledi ınstagrama… Birçok internet sitesi de bunun gerçek olduğunu sanıp “İşte Kim’in bebeği” diye haber yaptı…
Kourtney Kardashian, yaptığı bu eşek şakasının yankılarından hoşlanmış olacak ki bu kez de Kim Kardashian’ın “dal gibi” olduğu bikinili fotoğrafını twitter’da paylaştı.
Hastaneye yattığında adeta “fil gibi” olan Kim Kardashian’ın Mayıs’tan Ağustos’a bu denli zayıflamasının olanaksız olduğunu hesap edemeyen internet siteleri, bu fotoğrafa da balıklama atladı.
Ancak “haberciler”in yönettiği internet siteleri bu fotoğrafın 2011 yılında Kardashian’ların Meksika tatilinde çekildiğini, yani eski olduğunu ortaya çıkardı.
Birçok derginin bebeğinin fotoğrafını ilk çekip basan yayın olmak için milyonlarca dolar teklif ettiği Kim Kardashian, bakalım günün sonunda nasıl tanıştıracak kamuoyuna kızını?

article-2387417-1B35D791000005DC-855_634x627kim-kardashian-kourtney-baby-leadarticle-2387417-1B1B8505000005DC-651_634x961