DİANA LOHAN (en sağda), KIZI LİNDSAY LOHAN'IN KLİNİKTEN ÇIKTIKTAN SONRA TEK BAŞINA DEĞİL, NEW YORK'TA KENDİLERİYLE BİRLİKTE YAŞAYACAĞINI AÇIKLADI.

DİANA LOHAN (en sağda), KIZI LİNDSAY LOHAN’IN KLİNİKTEN ÇIKTIKTAN SONRA TEK BAŞINA DEĞİL, NEW YORK’TA KENDİLERİYLE BİRLİKTE YAŞAYACAĞINI AÇIKLADI.

2 Temmuz 1986 doğumlu Amerikalı ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan, yeni yaş gününe ailesi, arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte değil, rehabilitasyon merkezinde girdi.
Çünkü, uyuşturucu ve tehlikeli otomobil kullanmak suçundan aldığı rehabilitasyon cezasını Malibu’daki özel bir klinikte çeken oyuncuya doğum gününü dışarıda kutlama izni verilmedi.
Kızının doğum gününü kutlamak için aldığı hediyeyle rehabilitasyon merkezine giden anne Diana Lohan’a da, ziyaret izni çıkmadı.
Lindsay Lohan, 27’nci doğum gününü klinikte kendisi gibi tedavi gören alkol ve uyuşturucu bağımlılarıyla birlikte kutladı.
Kızının doğum günü için hediye alıp Malibu’daki kliniğe gelen anne Diana Lohan’ın içeri girişine izin vermedi yetkililer. Kızının hediyesini dışarıdan doğum gününe katılan avukatı Shawn Holley’le gönderen Diana Lohan, New York Daily News’a şu açıklamayı yaptı:
“Kızım, tedavisi bittikten sonra artık New York’ta bizimle birlikte yaşayacak. Buradaki tedavinin ardından işlerin rayına gireceğine, kızımı sağlıklı ve mutlu bir gelecek beklediğine inanıyorum.”