10 Eylül 2022 Cumartesi  –  Milliyet Cadde  –  Alice

Hadise’nin sahnede ağlaması ve Kaan Yıldırım’ın sevgilisi Pınar Deniz’le el ele konsere gitmesinden sonra tarafların fanları ve sevmeyenleri, Twitter’ı ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ne çevirdi.

Yazılanların çoğu akıl alır gibi değil…

Kaan Yıldırım’ın hayli zamandır hiçbir dizi ve filmde oynamadan sırf sevgili değiştirerek gündemde kaldığını yazanlar, yeni sevgililerin burçlarına bakıp, bu ilişkiye ömür biçenlere kadar ne ararsan var aralarında.

Hadise, İzmir İnternational Fuarı kapsamında Kültürpark’taki Çim konserine çıktığı ve ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken ağladığında 2 Eylül’dü…

Hal böyleyken, “Aşk yaşadıkları dönemde kendisiyle medya karşısına çıkmaktan kaçınan eski sevgilisi Kaan Yıldırım’ın Pınar Deniz’le el ele görüntü vermesi ağlattı sahnede Hadise’yi” diye tweet atana bile rastladım.

Akıl tutulmasından öte bir durum bu…

Kaan Yıldırım’dan geçtiğimiz yıl haziran ayında ayrılan Hadise, bu yıl nisanda Mehmet Dinçerler’le evlendi.

İnsanların dönüp dönüp, Yıldırım’la Hadise ilişkisini gündeme getirmesi, şarkıcının evliliğine de eşi Mehmet Dinçerler’e de saygısızlık.

Bu yetmezmiş gibi sosyal medya hesaplarının DM’sinden Mehmet Dinçerler’e abuk sabuk mesajlar atıp, sonra da bunları sosyal medyalarından yayınlayanlara ne demeli? Bakar mısınız Mehmet Dinçerler’e DM’den yazılanlara:

“Hadise’ye sahip çık azıcık, pasta börek paylaşma. Yeni işin hayırlı olsun, ama şu kadın da üzülmesin artık. Alyansın da parmağında değil, hayırdır?”, “Madem kızın arkasında durmayacaktın neden evlendin? Siz erkekler, hepiniz aynısınız. Hadise’nin sahnedeki halini görünce hiç mi için cız etmedi? Ben bile günlerdir unutamıyorum o görüntüyü”, “Karın sahnede ağlamış, sen pasta börek paylaşıyorsun. Karının arkasında dur. Güzelim kızı ne hale getirdin?”

Mehmet Dinçerler’e sosyal medya hesaplarının DM’lerinden bu mesajları attıktan sonra takipçileriyle paylaşanların her birinin 15-20 bin beğeni alması da işin bir başka vahim yanı.

ÖZEL HAYATA SAYGI BİTTİ

ÖZEL HAYATA SAYGI BİTTİ

YILDIZ TİLBE SEN ÇOK YAŞA!

Gülşen tutuklandığında, “Sanatçılar yasal olarak dokunulmaz ilan edilsin. Sanatçılar dünya çöplüğünün parıltılarıdır, karanlık denizlerin yakamozlarıdır, her seferinde başka bahanelerle hayatlarına müdahale edilmesin” diye tweet atan Yıldız Tilbe’nin sadece sanatçıları ve kendini düşündüğünü sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Yıldız Tilbe, polislere 50 bin TL maaş promosyonu gündeme gelince attığı tweet’e bakar mısınız?

“#PolisinSesiTekYürek bütün memurların maaşları 50 bin TL olmalı en az. Hayat pahalı, yemesi içmesi, elektriği, suyu, telefon vs faturası, kirası, üstü başı, okul masrafları, hastanesi, pastanesi az bile.”

İstiklal Caddesi’nde sokak müzisyenleriyle şarkı söylediği video medyaya yansıdığı gün Yıldız Tilbe, gecikmeli de olsa Hadise’ye destek çıktı.

“Hadise bir kadının en güzel ve güçlü olduğu an, sevdiği için ağladığı andır. Erkek için de böyledir. Her damla gözyaşı bir elmas gibi döküldükçe ağlanan kişinin ya değerinden götürür ya da değerine değer katar. Gözyaşları kutsaldır.”

ÖZEL HAYATA SAYGI BİTTİ

BU KIŞ UZUN OLACAK

İngiltere’de yayınlanan Çarkıfelek yarışmasında verilen ödül sosyal medyada gündem oldu. Çünkü, ‘Spin to Win’ (Kazanmak için Çevir) adlı yarışmada verilen ödüllere, dört aylık doğalgaz faturasının ödenmesi de eklendi…

Avrupa’ya gaz akışını durduran Rus enerji şirketi Gazprom’un aynı gün yayınladığı reklam da sosyal medyada gündem oldu.

Çünkü, Avrupa Birliği (AB) bayrağının da yer aldığı Gazprom’un reklamında “Uzun bir kış olacak” deniyordu.

GÜNÜN SÖZÜ

“Kötü insanlar, iyi insanları sınamaya yarar.” (Voltaire)