22 TEMMUZ 2018 PAZAR  –  MİLLİYET CADDE  –  ALİCE

Geçen sezona damgasını vuran ‘Sen Anlat Karadenizin yeni çekimleri, 25 Temmuz’da başlayacak. Birinci bölümü izleyip beğenmeyince, 750 bin TL’yi çöpe atan ve üç oyuncuyla yollarını ayırıp, ekibe üç yeni isim dahil eden Osman Sınav, ‘Sen Anlat Karadenizin ikinci sezonu için de radikal değişiklikler yaptı. İlk bölümünden ‘sezon finali’nin yapıldığı 21’inci haftaya kadar dizinin senaryosunu yazan Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz’la yollarını ayıran yapımcı, dizinin yeni senaristi olarak Erkan Birgöreni seçti. Yapımı şimdiye kadar üç yönetmen; Osman Sınav, oğlu Yusuf Osman Sınav ve Emre Kabakuşak çekiyordu. Kabakuşak’ı da ekipten çıkaran Sınav, onun yerine Veli Çelik’le anlaştı.

Mehmet Ali Nuroğlu’nun diziden ayrılacağı iddialarını sorduğum yapımcı,
“Aynı oyuncu kadrosuyla Trabzon’daki mekanlarda devam edecek” dedi ve ekledi: “İlerleyen bölümlerde yeni karakterler dahil etmeyi ve ekibimize başka oyuncular katmayı planlıyoruz, ama henüz kesinleşmiş bir şey yok.”

CEP TELEFONUNUZDA EŞİNİZ NE DİYE KAYITLI?

“Telefon numaramı değiştirince eşim Fabyo, ‘Funda Yeni’ diye kaydetti beni. Bendeyse ‘Ömrün’ diye kayıtlıydı, ‘Cezalı’ diye değiştirdim.”

Funda Arar’ın Harbiye Açıkhava’daki konserinde anlattığı bu olayı Instagrm hesabımda paylaşıp, sordum, “Eşiniz cep telefonunuzda ne diye kayıtlı diye?” Anında yorum yağmaya başladı kadın takipçilerimden. Üstelik sadece kendi kayıtlarını değil, eşlerinin de kendilerini nasıl kaydettiğini yazdı çoğu. İşte onlardan bazıları:

-Aşkım-Meleğim

-Aşkım- Hatun.

-Kocacım- Reis.

-Kocamm-Aşkım.

-Kocam- Bitanem.

-Aşkım-Burcu.

-Emrem-Melikem.

-İlk günlerde Balım’dı şimdi kocacımmm.

-Aşkk-Hatunum.

-Boss- Myman.

-Muj yani eşim.

-Dünyam.

-Cano- Canoooom.

-Öküz.

-Eşim-Hanımım.

-My Half.

-Eşim yazıyor, anne ve babanın yanında telefon çalıyor, aşkım-ömrüm olmuyor…

-Kocam-Karıcığım.

-Herif.

-Eşim-Hanım.

-Hayatım-Canım.

-Benimkisi.

-Aşkitomm.

-Evim.

-İkimizde de aşkım.

-Kocam cep.

AHLAKSIZLIK TAVAN YAPTI

Geçen yılki Murat Başoğlu rezaletinden sonra, şimdi de MTV, Eurosport’un Türkiye temsilcisi Fatih Oflaz’ın, 8’inden 15’ine kadar öz kızına cinsel istismardan 18 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırılması, senede bir vaka da olsa,“Neler oluyor bize?”
dedirten bir durumdur. Sahi ne oldu bize?

GÜNÜN SÖZÜ

“Bugünlerde öğrendiğim en önemli şey; kalp herkeste olsa da vicdan herkese nasip olmuyor.”