29 Nisan 2023 Cumartesi  –  Milliyet  –  Alice

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül’ü aldatıyor mu?

Daha önce de bu konuda iddialar vardı, ama ortada şimdiki gibi fotoğraf veya video yoktu…

Oyuncunun daha önce olduğu gibi bu sevgilisiyle imam nikâhı yaptığı, eşinin de bunu bildiği halde sesini çıkarmadığı da iddialar arasında…

Kadir Doğulu eşini aldattıysa bunu araştırmak, elde edeceği bilgi ve bulguya göre gereğini yapmak Neslihan Atagül’ün işiyken, kendilerini onun yerine koyup, ahlâk bekçiliğine soyunanlar var.

Bekârken aldatılan  evliyken aldatır mı

Pardon da, size ne?

Dönüp aynada bir bakın kendinize…

Kadir Doğulu’ya saygınız yoksa Neslihan Atagül’e olsun…

İkidir yazdıklarınızla eşinin aldatmasını içine sindiren, imam nikâhlı kumaya göz yuman bir kadın konumuna düşürüyorsunuz oyuncuyu.

Neslihan Atagül, koca parasına muhtaç bir kadın değil.

Oyuncu, “Kimse için yuvamı dağıtmam” diyen Kibariye kafasında da olabilir ve “Futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşi Sezer Çakır yüzünden evliliğimi bitirmem” diyebilir…

Neslihan Atagül işine nasıl geliyorsa öyle davranabilir.

Kimseyi de ilgilendirmez bu…SEZER ÇAKIR

Taraflar ne dedi?

Günlerce konuşulan, yazılan iddia hakkında iki taraf da açıklama yaptı.

Kadir Doğulu, o görüntüyle ilgili şunları söyledi:

“Görüntüyü yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen, bunu başaramayınca bu şekilde davranan biri olduğunu düşünüyorum. O gün, o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim. Bunun yerinin ve zamanının da önemi yok.”

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül’den başka imam nikâhlı eşi olmadığını söylerken, Sezer Çakır’ın Instagram hesabında konuya dair yaptığı açıklama şu:

“Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan iddiaları çok ciddiye almamakla birlikte ailem ve yakın dostlarım gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek gerek Kadir’e, gerek ailesine ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim.

Ben bir magazin figürü değilim, bu sebepten de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici.

Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur, diğer etrafımdaki tüm dostlarım gibi. Bu çıkan haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir, böyle bir şey söz konusu değildir.

Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım. Bu sebepten imam nikâhı ile ilgili yapılan haberler trajikomik bir hikâyeden öteye gitmemektedir. Bundan sonra hakkımda yapılacak tüm yalan haber ve yanlış beyanlara avukatımın takibinde adli süreç başlatacağımı bilmenizi isterim.

Son olarak beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum.”

İki tarafın açıklamasına bakıp, Sezer Çakır’ın, oyuncu için, “Kadir benim çok sevdiğim dostumdur” derken, eşi Neslihan Atagül’ü adeta yok saymasına, Kadir Doğulu’nun Sezer Çakır’la tanışıklığı veya dostluğundan hiç bahsetmemesine takılabilirsiniz.

Boş verin.

Çünkü bu haliyle hiçbirimizi ilgilendirmeyen, sadece Neslihan Atagül’ün sorunu bu…

İhanetin acısı

Kadir Doğulu ile aldatma aynı cümle içinde her anıldığında oyuncunun bana anlattıkları gelir aklıma…

Çiçek Bar’da üç kişiydik o akşam. Kadir Doğulu, Stelyo Pipis, ben… Kadir Doğulu’nun bekarlık yıllarıydı, ünlü bir popçu sevgilisi vardı… O şarkıcı günün birinde sevgilisini ünlü bir müzisyenle aldattı. O gece Çiçek Bar’da uğradığı ihanetin yüreğini nasıl yaktığını, dünyasını nasıl yıktığını anlatırken, gözyaşlarına engel olamayan Kadir Doğulu, bugün aynı acıyı eşi Neslihan Atagül’e yaşatıyorsa bu da onun ayıbı…

Bir insan, kendisini ağlatan ihanet acısının daha da beterini aynı yastığa baş koyduğu eşine niye yaşatır?

GÜNÜN SÖZÜ

“Bütün değişimler başlangıçta zor, ortasında karmaşık, sonunda muhteşemdir.” (Robin Sharma)