MİLLİYET – 3 ŞUBAT 2017 CUMA  –  ALİCE

EVLAT KOKUBU, YAKINDA KANAL D’DE…

Ekranlardaki dizi sirkülasyonu 2017’de de hız kesmeden sürüyor…

Yeni yılda ilk dizi hamlesi atv/" target="_blank">ATV’den geldi. Kanal, önce Kerem Bürsin’li “Bu Şehir Arkandan Gelecek”i, ardından Engin Akyürek" href="http://www.milliyet.com.tr/engin-akyurek/" target="_blank">Engin AkyürekFahriye Evcen" href="http://www.milliyet.com.tr/fahriye-evcen/" target="_blank">Fahriye Evcen’li “Ölene Kadar”ı yayına soktu.

Star TV ise bitirdiği “Kiralık Aşk”ın yerine Canan Ergüder, Berk Cankat ve Mesut Akusta’lı “Yıldızlar Şahidimi koydu.

FOXta.png" alt="" width="335" height="381" /> ECE USLU, CANSEL ELÇİN’Lİ “DAYAN YÜREĞİM”, FOX’TA

Star TV’nin yenilerinden Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Tarık Pabuççuoğlu ve Hatice Aslan" href="http://www.milliyet.com.tr/hatice-aslan/" target="_blank">Hatice Aslanın oynadığı “İçimdeki Fırtına”nın ilk yayını ise 11 Şubat’ta; O3 Medya’nın çektiği Özcan Deniz" href="http://www.milliyet.com.tr/ozcan-deniz/" target="_blank">Özcan Deniz ve Aslı Enver’li İstanbullu Gelin ise pek yakında!

FOX’un, çektirdiği altı yeni diziden “Şevkat Yerimdar”, “Çoban Yıldızı”, “Kırlangıç Fırtınası”, “Savaşçı” ve “Esaretim Sensin” sırada; Ece Uslu ve Cansel Elçin’in oynadığı “Dayan Yüreğim”in ilk bölümü bu akşam ekranda.

ERKAN CAN’DAN YENİ DİZİ:”BİR DELİ SEVDA”

Ocak ayında Erdal Beşikçioğlu" href="http://www.milliyet.com.tr/erdal-besikcioglu/" target="_blank">Erdal BeşikçioğluGökçe Bahadır ve Rojda Demirer’li “Adı Efsane” dizisini yayına sokan Kanal D’nin ikinci yeni dizisi “Evlat Kokusu” var sırada. Hande Soral, Barış KılıçSedef Avcı" href="http://www.milliyet.com.tr/sedef-avci/" target="_blank">Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım" href="http://www.milliyet.com.tr/yesim-salkim/" target="_blank">Yeşim Salkım gibi isimler var dizinin kadrosunda.

O Hayat Benim” ve “Kalbimdeki Deniz” gibi reytingi iyi dizileri çeken Pastel Film de iki yeni dizi hazırlığında.

Şirketin ATV için çekeceği dizinin adı -şimdilik- Seni Kimler Aldının oyuncuları; Fulya ZenginerDuygu Yetiş" href="http://www.milliyet.com.tr/duygu-yetis/" target="_blank">Duygu YetişŞenay Gürler" href="http://www.milliyet.com.tr/senay-gurler/" target="_blank">Şenay Gürler, Yıldız Kültür, Ahmet Saraçoğlu, Haldun Boysan, Ülkü Duru, Ayşe Tunaboylu ve Nalan Yavuz.

Yapımcı Yaşar ve Efe İrvül’ün çekeceği ikinci dizi Show TV" href="http://www.milliyet.com.tr/show-tv/" target="_blank">Show TV için… Yönetmenliğini Hakan İnan’ın yapacağı “Bir Deli Sevda”da başlıca rolleri şu isimler paylaşacak:

Cansu Tosun" href="http://www.milliyet.com.tr/cansu-tosun/" target="_blank">Cansu Tosun, Kaan Yıldırım, Erdinç Gülener, Deniz Uğur, Itır Esen, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz" href="http://www.milliyet.com.tr/zafer-algoz/" target="_blank">Zafer Algöz ve Erkan Can" href="http://www.milliyet.com.tr/erkan-can/" target="_blank">Erkan Can

 

‘STAR EGOSU’ SÖZ DİNLEMEZ! 

Johnny-Depp

Forbes’a göre 2016 geliri 48 milyon dolar olan Amerikalı oyuncu, yapımcı ve müzisyen Johnny Deep, iflasın eşiğindeymiş!

Bu kadar çok para kazanan oyuncuyu “Karayip Korsanları” mı soydu ki bu hale geldi?

Deep’in mahkemelik olduğu eski danışmanlarının dediği şu:

“Kendisini çok uyardık, ama dinlemedi…”

Bu söz bana çok tanıdık geldi.

Yıllarca başı derde giren ünlülerin yakınlarından en çok duyduğum sözdür bu.

Zirveye çıkanlar, oraya kendi yeteneği, bilgisiyle geldiklerini düşündükleri için, başkalarının fikirlerine itibar etmez…

ÇünküStar egosu buna izin vermez…

Bizimkilerin şöhreti ve serveti, Johnny Deep’in yanında “devede kulak”.

Star egosu” bizimkileri bile öyle davranmaya mecbur ederse Johnny Deep, kralını yapar.

Bakar mısınız Deep’in kendi yeteneği ve aklıyla yaptığı servete?

Johnny-Depp

200 milyon dolarlık özel jetler…

40 milyon dolarlık yat…

Fransa" href="http://www.milliyet.com.tr/fransa/" target="_blank">Fransa’da şato.

Hollywood" href="http://www.milliyet.com.tr/hollywood/" target="_blank">Hollywood’da 14 ev…

Bahamalar’da takımada…

Kentucky’de çiftlik…

500 parça sanat eseri koleksiyonu…

80 milyon dolarlık 70 nadide gitar

Evlenirken danışmanlarının, “Sözleşme yap” uyarısını dinlemediği için ayrılırken Amber Heard’a 7 milyon dolar ödeyen, emrinde 40 kişi çalışan, lüks yaşamını için ayda 2 milyon dolar harcayan Deep’in, “Bu serveti kendi aklım ve yeteneklerimle yaptım. Başkasının aklına ihtiyacım yok” demesi çok doğal…

GÜNÜN SÖZÜ

Başarının anahtarı nedir bilmiyorum ama başarısızlığın anahtarı herkesi memnun etmeye çalışmaktır. (Bill Cosby