MİLLİYET – 5 ARALIK 2016 PAZARTESİ  –  ALİCE

KEREM BÜRSİN - LEYLA LYDİA TUĞUTLU
KEREM BÜRSİN – LEYLA LYDİA TUĞUTLU

Ay Yapım’ın ATV’’ye Kerem Bürsin’li bir dizi çekeceğini okumuşsunuzdur geride bıraktığımız hafta içinde… Kerem Bürsin’e, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun eşlik edecek “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizide…

Bildiğim kadarıyla ATV, Ay Yapım’dan Kenan İmirzalıoğlu dizisi bekliyordu hayli zamandır…

Görünen o ki evdeki hesap, çarşıya uymadı.

Yaz başından bu yana İmirzalıoğlu’nun istediği senaryoyu bulamayan Ay Yapım, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün dizisinde Star TV’ye uyguladığı taktiğin bir benzerini ATV için hayata geçirdi.

Star TV ve kamuoyuna, “Siyah Beyaz’ın senaryosu yetişmedi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, hazırda beklettiğimiz ‘Cesur ve Güzel’de oynayacak” diye açıklama yapan Ay Yapım, İmirzalıoğlu’nun dizisi bir başka bahara kalınca, ATV’ye Kerem Bürsin’li diziyi önerdi.

Bakalım, “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinin başrol oyuncusu ve de genç kızların gözdesi Kerem Bürsin’le ATV’nin kitlesi örtüşecek, seyirciler arkasından gelecek mi?

SERDAR, ‘ADAMCA’ KONUŞTU!

Kuzey Kıbrıs’ta sahne alan şarkıcıların ritüeli oldu konser öncesi basının karşısına
geçip, demeç vermek. Serdar Ortaç da öyle yaptı.

Chloe Loughnan’la evliliği hakkında çıkan haberler ve Muazzez Ersoy’a verdiği “Değmez” şarkısına sanatçının yaptığı yorumu beğenmediği şeklindeki söylentilere açıklık getiren şarkıcının, “Çok samimi, adamca ve son kez konuşuyorum” diyerek yaptığı açıklamanın özeti şu:

“Yılbaşından sonra eşimin işi nedeniyle 2 ay Amekira’da kalacağım, onun gönlü olsun diye. 6 yıldır Chloe ile birlikteyim, 2.5 yıldır evliyim. İlk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim. Her yıl ‘Seneye’ diyor. 2017’de çocuğum olmaz ise bir erkek, bir kız olmak üzere iki evlat edineceğim.

Muazzez Ersoy’a ‘Değmez’i verdim. Yorumunu beğenmediğime dair yorumlar var. Aslı astarı yok. Çok güzel okumuş.”

FENOMEN OLMAK İSTEYENLER FENOMEN OLANLARI SEVMEZ

ekran-resmi-2016-12-04-12-01-37Star TV’de cumartesi, pazar günleri ekrana gelen “Özlem Denizmen’le Kadınca” adlı bir program var.

Daha önce TRT Haber’de yaptığı “Özlem Denizmen’le Para Durumu”ndan tanıdığımız televizyoncunun bu kez hedef kitlesi kadınlar, ama erkeklerin, gençlerin ve çocukların keyifle izleyeceği bir yapım “Özlem Denizmen’le Kadınca”.

Film, dizi, albüm ve kitap promosyonu için tura çıkanlarla, “Daha daha nasılsınız?” modunda geyik yapanlardan sıkıldıysanız, renkli konukları ve ele aldığı ilginç konuları bilgisiyle lezzetlendiren “Özlem Denizmen’le Kadınca” doğru adres.
Denizmen’in bu hafta ağırladığı konuklar arasında sosyal medya uzmanı Serdar Kuzuloğlu da vardı.

Kuzuloğlu, “Sosyal medyada herkes fenomen olmak istiyor, ama aynı insanlar fenomen olanlardan nefret ediyor” dedi.

Var mı itirazı olan?

FİORENTİNA’YI GİYDİRMEK ‘ÇİZME’Yİ AŞMAK DEMEK!

Spartak Moskova ve Dinamo Bükreş’in giyim sponsoru Damat’ın sahibi Süleyman Orakçıoğlu, Fiorentina’yla görüştüklerini açıkladı.

Bir Türk markasının S. Moskova ve D. Bükreş’i  giydirmesi de önemli, ama
iş Fiorentina’ya gelince değişir işin rengi. İtalya’dan bir takımı giydirmek, “Çizme”yi aşmak demek!

İçimizi karartan, ufkumuzu daraltan bir dizi olaylarla karşılaştığımız günlerde Orka Holding Başkan Orakçıoğlu’nun şu sözleri de, “Şu Türkler de çok oluyor
dedirtecek türden:

“Bir ay önce Neymar’ın bir dergi çekimlerinde bizim ürünlerimiz kullanıldı. Antonio Banderas en iyi müşterilerimizden. Ronaldo ve Zidane’ın kulübesinde Damat yazıyor. Bir maçı 1 milyar kişi izliyor. Bu tanıtımı kolay kolay yapamazsınız.”

GÜNÜN SÖZÜ

“Birileri arkanızdan konuşuyorsa, onlardan öndesiniz demektir.”