4 Haziran 2023 Pazar  –  Milliyet  –  Alice

Robert de Niro, 79’unda yedinci kez baba olur da 83’ündeki Al Pacino, dördünce kez olamaz mı?

Allah’ın izni ve doktorların tıbbi yardımıyla neden olmasın!

Ancak çıkan haberlere göre Al Pacino, Noor Alfallah’tan (29) DNA testi istedi.

 

Bir erkek bir yılı aşkın süredir beraber olduğu, sekiz aylık hamile sevgilisinden karnındaki çocuğun kimden olduğunu öğrenmek için niye DNA testi ister?

Bir kadın, “Bir test yaptır da görelim babası gerçekten ben miyim?” diyen biri için niye çocuk doğurur?

Hangi açıdan bakarsanız bakın tuhaf!

Haberlerden anladığım o ki, Al Pacino’nun DNA testi istemesinin altında yatan şey, ilerlemiş yaşı nedeniyle kendinden emin olamaması mı, yakın çevresinin ünlü aktöre sevgilisi için “Para avcısı” telkininde bulunması mı?

ABD magazin medyasının en etkili iki mecrası Page Six ve TMZ’de Noor Alfallah için, “Yaş farkını sorun etmiyor, yaşlı ve zengin erkeklerle birlikte oluyor” yorumları var.

Peki bu yorumların dayanağı ne?

Kuveyt kökenli film yapımcısı Alfallah, daha önce Rolling Stones grubunun 79 yaşındaki ünlü yıldızı Mick Jagger ve 61 yaşındaki milyarder iş insanı Nicolas Berggruen ile aşk yaşadı.

Bütün bunlar bir yana; çiftler arasındaki yaş farkını önemsemeyen biriyim, ama annelik ve babalık zevkini tatmış insanların bir ayakları mezardayken çocuk dünyaya getirmelerini de oldum olası anlayabilmiş değilim.

Arzum Onan’dan alınacak ders

27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ’dan tek celsede boşandıkları mahkemeden el ele çıkan Arzum Onan’ın bu ayrılık sonrası yaptığı ilk açıklamadaki bir ayrıntı, yalnız kalınca boşluğa düşmek istemeyen her insanın kulağına küpe olacak türden…

Arzum Onan’ın, 30 yıl sonra yeniden kapak olduğu Marie Claire’in “Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıt şu:

“Belirsizlik herkesi korkutur ama yalnız kalmakla ilgili bir korku yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, sıkıntılar tamamen dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu anlamda sanat en iyi kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu için bir kez daha şükrediyorum.”

Demek ki neymiş?

İnsanoğlu, her şeyin iyi gittiği bir dönemde bile kendine nefes alacağı alanlar açmalı, hobiler yaratmalı ki, yalnız kaldığında boşluğa düşmemek için tutunacak bir dalı olsun.

 

Şampiyonlar farklı şarkıcılar Beşiktaşlı

Geçen yıl Trabzonspor, Süper Lig’in şampiyonu olduğunda şehirdeki kutlamalarda Demet Akalın’ın remiksi eşliğinde binlerce Trabzonsporlu taraftar, inanılmaz bir görsel şölene imza atmıştı. Sadece Türkiye’de değil, dünyada bile yankı bulan bu görsel şölenin ardından Akyazı’daki şampiyonluk kutlamasında sahne alanlardan biri Beşiktaş taraftarı olan Demet Akalın’dı…

Bu yıl Galatasaray şampiyon oldu.

Galatasaray taraftarlarının takımlarının şampiyon olmasında büyük payı olan futbolcu Icardi için söyledikleri şarkı ne?

Müzikseverlerin, Simge’den dinleyip, sevdiği ‘Aşkın Olayım’.

Önceki akşam Turkcell Vadi’de konser veren Simge, “Çok mutluyum. Koyu bir Beşiktaşlı olarak öncelikle Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutluyorum. Bize bu yakışır. ‘Aşkın Olayım’ hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var” dedi.

Olması gereken, özlenen de budur!

Geçen yıl Trabzonsporlular’ın, Beşiktaşlı Demet Akalın’la, bu yıl Galatasaraylılar’ın, Beşiktaşlı Simge’yle şampiyonluk kutlaması yapacak olmasının altında yatan müziğin birleştirici gücüdür.

GÜNÜN SÖZÜ

“Kar gibi yağıp yeryüzünü kaplasan da, güneşin varlığıyla yok olup gidersin.” (Hz. Mevlana)