31 TEMMUZ 2018 SALI  –  MİLLİYET CADDE  –  ALİCE

Talat Bulut’a bir şok da Mahsun Kırmızıgül“den… Kırmızıgül, Bulut’u ‘Mucize 2’nin kadrosundan çıkardı. Yerine oyuncu bulunana kadar çekimler durdu” haberi çıktığında tarih 17 Haziran 2018’di.

Yasak Elmadizisinin setinde kostüm asistanı O. Ş.’nin kendisini zorla öptüğü iddiasıyla savcılığın soruşturma başlattığı oyuncuyla, Kırmızıgül cephesinden 29 Temmuz 2018 tarihli haberse şu: “Bazı yapımcıların ‘Bir daha çalışmayız’ diye tavır aldığı Bulut’a, Kırmızıgül sahip çıktı. Kırmızıgül, yazıp yöneteceği ‘Mucize 2’nin kadrosuna Talat Bulut’u da aldı.”

42 gün arayla birbirini tekzip eden iki haberden biri doğru, ama hangisi?

Mahsun’dan yanıt yok

Bu soruyu mesaj olarak attığım Kırmızıgül’ün yazdıklarımı okuduğuna dair çift mavi tık işareti geldi, ama yanıt gelmedi.

Bunun üzerine aynı mesajı oyuncunun ortağı Murat Tokat’a attım. Tokat’tan gelen ilk yanıt, “Yazılan haberlerin bizimle hiçbir ilgisi yok. İlgimiz dışında” oldu.

‘Bulut, filmin kadrosunda değil mi?’ diye bir mesaj daha attım, bu kez gelen yanıt şuydu: “Biz de mahkeme kararını bekliyoruz.”

Çekimlerin ne zaman başlayacağını sorduğumda Tokat, “Eylülde başlayacak. Aynı kadroyla devam edecek, bir tek Talat’ın durumu belirsiz sadece” diye yazdı.

Yapımcıdan açıklama

Yapımcı Murat Tokat, mesajların ardından da e-postayla şu açıklamayı yolladı:

“Ali Abicim, Bulut’la ilgili kısa açıklamam budur.

Mucize 2’ filminin 10 Temmuz’da başlayacağımız çekimlerini Bulut’un dizi setinde yaşadığı olaydan dolayı 5 Eylül’e ertelemek zorunda kaldık. Olayın yargıya intikal etmesinden sonra oyuncuyla ofisimizde buluştuk. Eylüle kadar yargı süreci sonuçlanır ve bu suçlamalar karşısında aklanmış olursa, kendisiyle çalışmak istediğimi, kendisinin ‘Mucize 2’de bizimle çalışıp çalışmayacağını sordum.

Bulut, dizide kendisiyle devam etmek isterlerse, orada oynayacağını, bu yüzden eylülde bizimle çalışamayacağını söyledi. Ben de kendisine ‘O zaman senin yerine başka bir oyuncuyla çalışmak zorundayız’ dedim. Yapılan bu görüşmeden sonra ben de mecburen yeni bir oyuncu arayışına girdim.”

Mahsun sustu, ortağı konuştu.

Öyle sanıyorum ki konu aydınlığa kavuştu.

Demek ki neymiş?

Üfleyen olursa, yatsıdan çok önce sönüyormuş yalancıların mumu…

DÜŞMAN UZAKTA DEĞİL, YAKININDA!,

– Son günlerin skandal olayında yatak odasından gizli kamerayla çekilen görüntüleri, şarkıcı eski kocaya mail atan kim çıktı? Görüntüdeki iki kadından, şarkıcı olanın öz yeğeninin eşi…

– Şov dünyasındaki bir başka skandalda ise fail, çok daha yakın biri…

Ünlü bir oyuncuyla avukat eşinin telefonları, veya sosyal medya hesapları, ha bire hackleniyor mahrem görüntüleri internette yer alıyordu.

Olayı soruşturan savcı, o fotoğrafların oyuncunun boşanmak üzere olduğu avukat eşiyle annesinin ifadesini aldı, hem de ‘şüpheli’ sıfatıyla…

Neden mi?

Fotoğrafların yayınlandığı bilgisayarların IP adresini takip eden İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin karşısına avukat hanım
ve annesi çıktı.

– Annesi, “Para peşine düşüp, beni unuttular” şeklinde mektup yazıp, intihara teşebbüs ettiği ortaya çıkınca, Hadise’nin ilk yaptığı ne oldu?

Şayet çıkan haber doğruysa, menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanı olan kardeşi Derya Açıkgöz’le iş ilişkisini noktaladı.

GÜNÜN SÖZÜ

Cahil insan kendinin bile düşmanı iken, başkasına dost  olması nasıl beklenir? (Sokrates)